Znajdź coś dla siebie.

Nasza Historia

Marka Sleek MakeUP założona w 1995 roku w sercu wschodniego Londynu, powstała w odpowiedzi na potrzeby różnych odcieni skóry, które są niedostatecznie reprezentowane na rynku.

Nasze produkty uwielbiane są przez kobiety o różnych odcieniach skóry i różnych preferencjach ze względu na wysoką pigmentację i jakość.

Natychmiast trafiliśmy w gusta fanów high street makeup.

Po latach sukcesów szybko staliśmy się marką zapewniającą modne produkty wysokiej jakości, które zwykle nie były dostępne w tej kategorii cenowj.

Po latach sukcesów szybko staliśmy się marką zapewniającą modne produkty wysokiej jakości, które zwykle nie były dostępne w tej kategorii cenowj.

W 2009 roku oficjalnie staliśmy się marką globalną, wchodząc na nowe rynki stacjonarnie oraz online, docierając do wszystkich zakątków świata.

Po latach sukcesów w Wielkiej Brytanii, Sleek MakeUP stał się częścią rodziny WBA w 2015 roku. Począwszy od skromnych początków, Sleek MakeUP jest obecnie sprzedawany w ponad 50 krajach i ponad 2500 sklepów na całym świecie.

Jako jedna z najszybciej rozwijających się marek na rynku, Sleek tworzy doskonały makijaż o niezwykłej wydajności, silnej pigmentacji i wysokiej jakości. Wyjątkowe połączenie składników zawartych w naszych produktach oddaje to, że rozumiemy koloryt skóry, od ciemnej, do jasnej i wszystkich odcieni pomiędzy oraz podążamy za najnowszymi trendami kosmetycznymi w Polsce i na świecie.

Blask zamknięty w
eliksirze

Blask zamknięty w eliksirze

our-story_graphic_800
our-story_graphic_480
Chcesz nas więcej? i więcej?
Sleek Makeup
Znajdź sklep z produktami Sleek w Twojej okolicy Sklepy