Znajdź coś dla siebie.

FAQ's

Jaki jest okres trwałości kosmetyków Sleek?

Dla większości kosmetyków kolorowych okres trwałości to około 30 miesięcy od daty produkcji. Kosmetyki Sleek na opakowaniach posiadają oznaczenie PAO (Period After Opening), który dokładnie informuje o tym, jak długo po otwarciu kosmetyku jest on przydatny do użytku. Symbol PAO to otwarty słoiczek z terminem przydatności pokazanej w liczbie (np. 9M – oznacza, że kosmetyk posiada datę ważności 9 miesięcy od chwili otwarcia).

Czy kosmetyki Sleek są testowane na zwierzętach? Jaka jest polityka marki w tej sprawie?

Walgreens Boots Alliance (spółka macierzysta Sleek MakeUP) nie przeprowadza żadnych testów na zwierzętach.

Nie testujemy, ani nie zlecamy przeprowadzania testów na zwierzętach zarówno do tworzenia naszych produktów, jak również składników niezbędnych do ich produkcji.

Nie sprzedajemy naszych produktów bezpośrednio w Chinach (wymagałoby to testów na zwierzętach) i nie planujemy, dopóki Chiny nie zmienią swoich przepisów dotyczących testów na zwierzętach.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami poprzez email.: kontakt@bjpolska.pl

Gdzie mogę znaleźć listę składników znajdujących się w produkcie?

Prawo europejskie wymaga umieszczania na opakowaniu listy składników, które znajdują się w produkcie. Znajdziesz je na każdym z nich (INCI). Dodatkowo, możesz je również znaleźć na stronie www.sleekmakeup.pl przy każdym z produktów.

Czy kosmetyki Sleek są bezpieczne?

Nasze kosmetyki produkujemy z należytą dbałością i przywiązujemy dużą uwagę do ich bezpieczeństwa. Z reguły stosowanie kosmetyków jest bezpieczne dla skóry. Bardzo ważne jest używanie ich zgodnie z ich przeznaczeniem, oraz odpowiednie ich przechowywanie i przywiązywanie wagi do terminu przydatności. Rekomendujemy, aby każdego dnia przed snem usunąć makijaż przy użyciu kosmetyków do demakijażu.

Gdzie mogę kupić kosmetyki Seek?

Nasze kosmetyki dostępne są w wybranych drogeriach tradycyjnych, jak również w sklepach online. Dokładna lista sklepów znajduje się na naszej stronie www. sleekmakeup.pl w zakładce “Sklepy”.

Jestem influencerem i chętnie rozpocznę z wami współpracę?

Zawsze szukamy nowych możliwości pracy z miłośniczkami Sleek – “pozytywnie zakręconymi” fankami makeup’u! Jeśli chcesz z nami współpracować, napisz na adres kontakt@bjpolska.pl, podając swoje dane i linki do mediów społecznościowych.

Możesz również oznaczyć nas tagiem na Instagramie za pomocą @sleekmakeup_pl lub #sleekmakeup, #sleekpolska, aby mieć szansę na wyróżnienie się na naszej stronie!


Warning: file_get_contents(https://api.instagram.com/v1/users/self/media/recent/?access_token=19858092334.1677ed0.5c4d96a7168f448b934020d5831805ad&count=5): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/sleekmakeup-child/functions.php on line 308

Sleek. Ty ustalasz reguły.

Zobacz jak nasi fani bawią się makijażem! Dołącz do nas i otaguj swoje zdjęcie @sleekmakeup_pl.

Nasze nowości
Chcesz nas więcej? i więcej?
Sleek Makeup
Znajdź sklep z produktami Sleek w Twojej okolicy Sklepy